Crăciunul este cea mai Importantă sărbătoare a românilor. Şcoala gen. Bora a fost alături de beneficiarii centrului cu un frumos spectacol. Vă mulţumim, dragi copii !
Vă dorim să aveţi un Crăciun minunat, un an mai bun, cu realizari şi împlinirea tuturor dorinţelor.
Coordonator centru, Ani Roşu
